Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie!

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie!

Kategórie: Dámske oblečenie

Vianoce – čas lásky, pohody, rodiny a pokoja! Za dverami už je Štedrý večer a vy chcete k štedrovečernej večeri sadať s eleganciou a štýlom? Oblečte sa v tento deň do elegantnej čiernej, nevinnej bielej alebo sladkej ružovej od značky Tally Weijl , ktorá sa inšpirovala ľadovými kryštálikmi a broskyňovými rannými odtieňmi. Staňte sa ľadovou kráľovnou pre tieto Vianočné sviatky!

Jednoduchosť, štýl, elegancia a zmyselnosť – oblečte sa do klasických čiernych šiat a dolaďte ich šmrncovnými doplnkami! Doprajte vašim sviatkom slávnostného ducha. Máte radi ružovú? Chcete byť na Vianoce sladkou princeznou? Staňte sa ňou pre tento deň a oblečte sa do krásnych ružových šiat od Tally Weijl! Šaty Tally Weijl sú rozhodne tým pravým na vianočný čas.

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)

Prekvapte svojich najbližších a staňte sa Vianočnou kráľovnou! Dodajte svojmu „outfitu“ šmrnc, štýl a originalitu. Nezabúdajte na trendy doplnky, ktorými svoj vzhľad dokonale doladíte.

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj informácií a fotografií: Thinkstock, www.tallyweijl.comwww.mapaobchodov.sk

Štítky: Vianočné oblečenie, Vianočné doplnky, Tally Weijl, Vianočné Tally Weijl, Vianoce 2011

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  5. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie