Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie!

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie!

Kategórie: Dámske oblečenie

Vianoce – čas lásky, pohody, rodiny a pokoja! Za dverami už je Štedrý večer a vy chcete k štedrovečernej večeri sadať s eleganciou a štýlom? Oblečte sa v tento deň do elegantnej čiernej, nevinnej bielej alebo sladkej ružovej od značky Tally Weijl , ktorá sa inšpirovala ľadovými kryštálikmi a broskyňovými rannými odtieňmi. Staňte sa ľadovou kráľovnou pre tieto Vianočné sviatky!

Jednoduchosť, štýl, elegancia a zmyselnosť – oblečte sa do klasických čiernych šiat a dolaďte ich šmrncovnými doplnkami! Doprajte vašim sviatkom slávnostného ducha. Máte radi ružovú? Chcete byť na Vianoce sladkou princeznou? Staňte sa ňou pre tento deň a oblečte sa do krásnych ružových šiat od Tally Weijl! Šaty Tally Weijl sú rozhodne tým pravým na vianočný čas.

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)

Prekvapte svojich najbližších a staňte sa Vianočnou kráľovnou! Dodajte svojmu „outfitu“ šmrnc, štýl a originalitu. Nezabúdajte na trendy doplnky, ktorými svoj vzhľad dokonale doladíte.

Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Sexy vianočné kolekcie! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj informácií a fotografií: Thinkstock, www.tallyweijl.comwww.mapaobchodov.sk

Štítky: Vianočné oblečenie, Vianočné doplnky, Tally Weijl, Vianočné Tally Weijl, Vianoce 2011

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC