Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia!

Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia!

Kategórie: Dámske oblečenie

Hoci máme ešte len začiatok septembra, väčšina svetových značiek už prezentuje svoje zbrusu nové kolekcie jeseň / zima 2011 – a Tally Weijl samozrejme nie je výnimkou! Pozrite sa dnes spoločne s nami na aktuálnu kolekciu tejto mladej a dynamickej značky. Buďte aj na jeseň šik a v kurze!

O Tally Weijl

Tally Weijl je dynamická značka ponúkajúca široký sortiment sexy a hravého oblečenia pre ženy aj dievčatá, a to už od roku 1984, kedy bola založená pánmi dizajnérmi Tallym Elfassin- Weijlom a Beatem Grüringemom. Tí v súčasnosti pôsobia priamo v centre módneho diania, v čarovnom meste Paríž! Neodolateľné modely Tally Weijl sú teda úplne trendy a in!

A to po celej Európe, Slovenskú republiku nevynímajúc (napríklad hneď dvakrát v Košiciach, potom v Trenčíne a Bratislave). Ak teda túžite po štýlových, originálnych, a tak trochu extravagantných modeloch mladistvého oblečenia aj topánok a doplnkov, rozhodne neváhajte a navštívte čo najskôr vám najbližšiu predajňu značky Tally Weijl!oblečení Tally Weijl sa budete vždy cítiť pohodlne, sebaisto a sexy!

Jesenná kolekcia Tally Weijl

A aká bude kolekcia Tally Weijl tento rok na jeseň? Jednoznačne sexy, hravá a pozitívna! Nová jesenná kolekcia Tally Weijl hýri veselými farbami opadaného lístia, kedy prevažuje najmä oranžová, červená a vínová. Vyberajte z pestrofarebných kabátikov neobvyklých strihov, krátkych koženkových bundičiek do pása i klasických trenčkotov, ultrakrátkych minisukní a kabeliek a zostavte si svoj ​​osobitý štýl s Tally Weijl 2011! V outfite od Tally Weijl vás ani v daždi a hmle nikto neprehliadne. Nebojte sa experimentov, oblečenie z jesennej kolekcie Tally Weijl vás zahreje a zároveň vás urobí neodolateľne krásnou a zvodnou!

Podľahnite túto jeseň aj vy kúzlu značky Tally Weijl! Rozveseľte svoju jeseň, buďte sexy a štýlové! Doprajte si nevšedné oblečenie a doplnky Tally Weijl z novej kolekcie jeseň / zima 2011. Veď zimné mesiace nemusia byť šedivé!

Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2011: Nová jesenná kolekcia! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.tally-weijl.com , www.mojeznacka.cz / Tally-Weijl

Štítky: Tally Weijl, Tally Weijl 2011, oblečenie Tally Weijl, jesenná kolekcia Tally Weijl

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Jarné kabelky CCC
  5. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  6. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie
  7. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  8. Športové oblečenie nielen na hory
  9. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť