Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde!

Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde!

Kategórie: Dámske šaty, Šperky, Tašky a kabelky

Plesová sezóna už je v plnom prúde a vy stále neviete v čom na ples vyraziť? Súčasné módne trendy pre plesovú sezónu fandia nielen dlhým šatám, ale tiež mini šatám, a preto sa nebojte odhaliť svoje krásne nohy. Veľmi módne je tento rok tiež výraznejšie zdobenie šiat, ktoré je nielen pôvabné, ale tiež sa už nemusíte toľko starať o šperky. Nebojte sa asymetrických strihov šiat a najvhodnejšou farbou je béžová alebo námornícka modrá. Ak sa chcete stať kráľovnou plesu, stavte na antický štýl šiat.

Tally Weijl 2012 využíva týchto trendov a prináša vám kolekciu neodolateľných mini šiat, s ktorými upútate pozornosť každého muža v miestnosti. Plesové šaty sú v módnych farbách – béžová, modrá, ale tiež aj v klasikách ako čierna alebo vášnivá červená. Design šiat je veľmi jednoduchý, ale zároveň elegantný a zmyselný.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na jedinečnú kolekciu šiat Tally Weijl 2012!

Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)

Predajne Tally Weijl na celom Slovensku nájdete na portále www.mapaobchodov.sk .

Zdroj: Thinkstock, www.tally-weijl.com

Štítky: Tally Weijl, plesové šaty, šaty, plesová sezóna, šaty Tally Weijl

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  3. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  4. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Jarné kabelky CCC
  8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  9. Veselé farebné gumáky pre radosť
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC