Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde!

Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde!

Kategórie: Dámske šaty, Šperky, Tašky a kabelky

Plesová sezóna už je v plnom prúde a vy stále neviete v čom na ples vyraziť? Súčasné módne trendy pre plesovú sezónu fandia nielen dlhým šatám, ale tiež mini šatám, a preto sa nebojte odhaliť svoje krásne nohy. Veľmi módne je tento rok tiež výraznejšie zdobenie šiat, ktoré je nielen pôvabné, ale tiež sa už nemusíte toľko starať o šperky. Nebojte sa asymetrických strihov šiat a najvhodnejšou farbou je béžová alebo námornícka modrá. Ak sa chcete stať kráľovnou plesu, stavte na antický štýl šiat.

Tally Weijl 2012 využíva týchto trendov a prináša vám kolekciu neodolateľných mini šiat, s ktorými upútate pozornosť každého muža v miestnosti. Plesové šaty sú v módnych farbách – béžová, modrá, ale tiež aj v klasikách ako čierna alebo vášnivá červená. Design šiat je veľmi jednoduchý, ale zároveň elegantný a zmyselný.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na jedinečnú kolekciu šiat Tally Weijl 2012!

Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)Tally Weijl 2012: Plesová sezóna je v plnom prúde! (http://www.modnetrendy.sk)

Predajne Tally Weijl na celom Slovensku nájdete na portále www.mapaobchodov.sk .

Zdroj: Thinkstock, www.tally-weijl.com

Štítky: Tally Weijl, plesové šaty, šaty, plesová sezóna, šaty Tally Weijl

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie