Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie

Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

Chcete aby vám túto sezónu bolo teplúčko, ale zároveň chcete vyzerať módne a štýlovo? Nie je problém! Nová jesenná kolekcia francúzskej značky Sisley vás nadchne!

Módna značka Sisley vám pravidelne prináša originálne kolekcie už od roku 1974, kedy sa stala súčasťou Benetton Group. Vo svojej pravidelnej ponuke, ale nemá len oblečenie, ale aj doplnky a kozmetiku. Aj keď je to taká svetovo uznávaná značka, na Slovensku má svoje zastúpenie v podobe oficiálneho obchodu v Bratislave a Banskej Bystrici alebo v obchodoch United Colors of Benetton.

Sisley jeseň 2012

A čo všetko táto jesenná kolekcia ponúka? Jedinečné spojenie mestského štýlu s nádychom grunge a retro 60. rokov. Kolekcia je bohatá na módne pastelové odtiene a originálne materiály s textúrami. V kolekcii samozrejme nesmú chýbať pletené svetríky, vestičky a ďalšie úpletové módne kúsky pre váš komfort a hrejivý pocit. Dôležitú úlohu hrajú ale aj kúsky z kože, ľahké a priesvitné materiály alebo kúsky s vysokým leskom.

S touto kolekciou dokonale ukážete svoju jedinečnosť a šmrnc. Staňte sa kráľovnou jesenných chodníkov!

Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk) Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk) Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)Jedinečná jesenná kolekcia Sisley 2012 / Dámske oblečenie (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: Thinkstock, www.benettongroup.com/media-press/

Štítky: Sisley úpletové oblečenie, Sisley kožené oblečenie, Sisley, Sisley jeseň / zima 2012/2013, Sisley nová kolekcia

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  8. Čižmy jeseň/zima v CCC
  9. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  10. Lakované kabelky: Luxus a elegancia na prvý pohľad!