Sexy jeseň s H & M 2012

Sexy jeseň s H & M 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Džínsy, Jeans, Rifle, Legíny, Pánske oblečenie, Šperky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Chcete vyskúšať niečo nové a nevšedné? Chcete vzbudiť pozornosť všetkých, okolo ktorých prejdete? Chcete byť žiadúce ako nikdy predtým? Ak znie vaša odpoveď áno, zamierte do najbližšieho módneho obchodu H & M. Tohtoročná jesenná ponuka je plná veľmi sexy kúskov. Ohromte svoje polovičky a ukážte im, ako sexy dokážete byť aj v tomto chladnom období.

Staňte sa zvodnou rebelkou

Pre jesennú kolekciu zapózovala a ukázala zvodné kúsky krásna speváčka Lana del Rey. Nechajte sa inšpirovať a ukážte, že aj vy dokážete byť hviezda. Kolekcia H & M stavila na istotu a vytvorila horúcu ponuku čiernobielych kúskov. Nájdete tu napríklad kožené legíny, ktoré už samy o sebe pôsobia veľmi zvodne. Doplňte ich bielou kožušinovou vestičkou, alebo bielym vypasovaným kabátikom a uvidíte, koľko mužov sa za vami otočí. Stavte na jednoduchosť a prirodzenosť, ktorá vždy zaručene zaberie. Premeňte sa v nevinnú dračicu a užívajte si obdivných pohľadov. V tejto kolekcii môžete tiež objaviť pletené svetríky, blúzky, šaty, sukne alebo bundičky. Kolekcia H & M je samozrejme doplnená topánkami, šperkami a kabelkami.

Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)

Okrem tejto veľmi zvodnej kolekcie nájdete aj kúsky plné farieb, ktoré rozjasnia posledné teplé jesenné dni. Objaviť môžete nielen krásne pletené šaty, rôznofarebné zapínacie svetríky, kárované blúzky alebo bundy s kožušinovou kapucňou. Kolekcia je tiež obohatená o doplnky, ktoré vás nielen zahrejú, ale zároveň vykúzlia váš osobitý štýl. Kolekcia H & M vytvorila veľmi krásnu kolekciu, ktorá vás zaujme natoľko, že jedna návšteva obchodu určite nebude stačiť.

Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)

Jesenná kolekcia H & M samozrejme nezabudla ani na pánov. Je radšej slušňáka, dobrodruha, športovca alebo elegána? Potom pošlite dámy, svoje drahé polovičky do značkového obchodu H & M a zažite premenu. Ak váš drahý práve nie je pre módu úplne nadšený, nechajte ho inšpirovať na stránkach www.hm.com. Trebárs sa nadchne natoľko, že nabudúce bude nadšene chodiť na nákupy s vami.

Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)Sexy jeseň s H & M 2012 (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.hm.com

Štítky: jesenné trendy, H &M

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie