New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých

New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých

Kategórie: Značkové oblečenie

Iste každá z nás aspoň počula o módnej značke New Yorker . Ide o značku, ktorá je veľmi obľúbená ako medzi mladými slečnami, tak aj medzi dospelými dámami. História firmy siaha už do roku 1971, kedy bola otvorená prvá pobočka vo Flensburgu na severe Nemecka. Sortiment sa skladá z džínsov, športového oblečenia, streetwear oblečenia a mnohých doplnkov.

V predajniach New Yorker nájdete bohatú ponuku spodného prádla, plaviek a rôznych doplnkov v podobe opaskov, kabeliek, slnečných okuliarov či gumičiek do vlasov. Pobočky firmy nájdete vo všetkých atraktívnych obchodných lokalitách. Patria k nim aj frekventovanejšie pešie zóny vo väčších mestách. New Yorker má viac ako 752 pobočiek v dvadsiatich siedmich krajinách sveta.

Vzhľadom k obrovskému záujmu kupujúcich musí New Yorker vyrábať perfektné a kvalitné oblečenie, ktoré bude vyhovovať potrebám zákazníkov. Kolekcie sú preto sezónne prispôsobené. V kolekcii jeseň /zima nájdete obrovské množstvo kabátov, búnd, džínsov, tričiek a samozrejme spodného prádla, ktoré v kolekcii nesmie chýbať.

New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker: Trendy oblečenie pre mladých (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.newyorker.de/ , http://www.new-yorker-obleceni.cz/

Štítky: New Yorker, kolekcia New Yorker, dámske oblečenie, tričko, džínsy

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie