Hurá na párty s oblečením New Yorker!

Hurá na párty s oblečením New Yorker!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Šperky

S voľným víkendom prichádza čas na párty! Vo väčších mestách ale nie je potrebné čakať až na víkend a môžete si na nejakú párty vyraziť i v týždni, pokiaľ teda ráno nemusíte vstávať do práce. S prípravami na takúto akciu ale vyskakuje otázka: čo na seba? Zdá sa vám váš párty šatník ohraný alebo príliš malý? Doplňte si ho s novou párty kolekciou od New Yorkeru!

My vám v tomto článku prinášame ochutnávku z lookbooku značky AMIS / Smog pre dámy aj pánov. Zlaďte so svojím partnerom a budete hviezdami každého večierku, kam len vstúpite!

Amisu / Smog párty kolekcie

Čo vás v tejto kolekcii čaká? Horúce zvieracie vzory, čipky, lesklé i priesvitné materiály – všetko pre dokonalé zaujatie pánskeho pohlavia. V týchto modeloch vás zaručene nikto neprehliadne! Tieto materiály sú doplnené kožušinovými kraťaskami, bundičkami a kabelkami. V kolekcii samozrejme nesmú chýbať ani vhodné lodičky. Prebuďte v sebe to pravé zviera!

A páni? Aj ty si prídu na svoje v párty kolekcii Smog. Kožený bundičky, vesty, elegantné saká stačí doplniť sexi pohľadom a účesom, nezabudnúť tiež vhodné topánky, a žena bude vaša! Toto oblečenie z vás urobí druhého George Clooneyho alebo Brada Pitta.

Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)Hurá na párty s oblečením New Yorker! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.newyorker.de

Štítky: SMOG párty kolekcia, AMIS párty kolekcia, New Yorker párty kolekcia, párty oblečenie, párty kolekcia 2012, Smog, AMIS

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie