Sexy kraťasy pre každý zadoček!

Sexy kraťasy pre každý zadoček!

Kategórie: Dámske oblečenie

Každá z nás sa určite teší na teplé obdobie, kedy kabáty a čižmy pôjdu bokom. Teplé počasie so sebou prináša mnoho výhod. Môžete sa opaľovať, plávať v bazéne, popíjať ľadovú triešť a nosiť tak obľúbené letné oblečenie. Tohtoročná zima je veru dlhá a nie je tak divu, že sa už mnohé z nás nemôžu dočkať leta. Avšak nezabudli ste počas zimných dní nakupovať? Vlastníte dobre padnúce letné oblečenie?

Rovnako ako aj mnohým ďalším ženám či slečnám i Vám sa môže stať, že oblečenie z minulého roka jednoducho neoblečiete. Tučné jedlá, laskominky a iné nezdravé jedlo bohužiaľ u väčšiny z nás vyhráva. Je na čase zaobstarať si nové oblečenie, do ktorého sa jednak vojdete a ktoré je pre tento rok IN.

Do mesta, do parku aj do školy iste oceníte jeansové kraťasy. Kraťasy sú sexy a tiež veľmi vhodné pre ženy, ktoré neholdujú sukniam. Vďaka ozdobnej šnurovacej šnúrke, ktorá sa nachádza na pravej nohavici budú kraťasy zaujímavo ozvláštnené. V páse sa nachádzajú pútka, podobne ako na klasických jeansoch. Vybrať si ich môžete v mnohých farbách.

Sexy kraťasy pre každý zadoček! (http://www.modnetrendy.sk)Sexy kraťasy pre každý zadoček! (http://www.modnetrendy.sk)Sexy kraťasy pre každý zadoček! (http://www.modnetrendy.sk)Sexy kraťasy pre každý zadoček! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske kraťasy, kraťasy, jeansové kraťasy

Nejčtenější články

 1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
 2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
 3. Kúpte si sexy dámske sandálky
 4. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
 5. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
 6. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
 7. Jarné kabelky CCC
 8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
 9. Čižmy jeseň/zima v CCC
 10. Veselé farebné gumáky pre radosť