Dámske saká pre elegantné dámy

Dámske saká pre elegantné dámy

Kategórie: Dámske oblečenie

Idete na pracovnú schôdzku a neviete čo si obliecť? Zistili ste, že doma máte len mikiny a bundy? Potom je najvyšší čas zaobstarať si dámske sako. Saká sú vysoko elegantné a hodia sa do každej spoločnosti, ktorá si vyžaduje perfektný a profesionálny odev. Neváhajte, vrhnite sa na nákupy!

Dámske saká môžu byť rôznych farieb. Nemusíte teda voliť klasiku, teda sako čierne či biele, ale možno voliť sako oranžové či ružové. Pri voľbe farebného saka už nemusíte premýšľať nad výraznými doplnkami. Sako je samo o sebe výrazné a v kombinácii s čiernymi nohavicami a sandálkami bude vyzerať skvele.

Hoci si každá z vás pod pojmom sako predstaví klasické biele sako s dlhým rukávom, aj tu sa dá experimentovať. Dámske sako je možné zakúpiť s ¾ rukávom do pásu. Táto dĺžka rukávov je vhodná na letné obdobie, kedy je v kanceláriách veľmi teplo a dusno. K saku však nezabúdajte na vhodnú obuv v podobe lodičiek, sandálok či balerínok.

Dámske saká pre elegantné dámy (http://www.modnetrendy.sk)Dámske saká pre elegantné dámy (http://www.modnetrendy.sk)Dámske saká pre elegantné dámy (http://www.modnetrendy.sk) Dámske saká pre elegantné dámy (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: Thinkstock

Štítky: dámske saká, dámske sako, sako

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC