Chcete vyzerať žensky? Poradíme, ako na to

Chcete vyzerať žensky? Poradíme, ako na to

Kategórie: Dámske oblečenie, Ostatné

Je večná škoda, že mnohé ženy si obliekajú len nohavice a úplne zo svojho šatníka vytlačili sukne, alebo šaty. Pritom práve toto oblečenie dodáva ženám na ženskosti tak, ako máloktoré iné oblečenie. Čím na sebe môžete podčiarknuť ženskosť a páčiť sa mužom? Páni majú ženy so ženskosťou veľmi radi.

Dlhé a krátke sukne

Sukne sú nielen veľmi praktické v horúcom letnom počasí, ale zároveň vedia veľmi lichotiť postave. Pritom silnejšie dámy sa sukni často boja. Nie je dôvod. Sukňa ukáže, kde máte pás, pokiaľ si top zastrčíte do nej. Nevadí, že ste silnejšia. Napríklad áčková sukňa pristane každému typu postavy. Ak ste silnejšia, nemusíte si obliekať hneď upnutú mini sukňu. Lepšie je nechať ľuďom silné časti zakryté a odhaliť len napr. tenšie lýtka, alebo napríklad členky.

sukňasukňa

Dlhý kabát pre každú ženu

Aj elegantný dámsky kabát vyzerá žensky. Môže byť vypasovaný, čo zdôrazní ženskosť, ukáže boky, útly pás, šírku ramien… Pokiaľ bude od pása dole do tvaru písmena „A“, budete ho opakovane vyťahovať zo skrine po x rokoch s tým, že bude veľmi populárny a obdivovaný. Dlhý dámsky kabát ušitý do písmena „A“ je slušivým oblečením pre ženy mladé, staršie, chudé aj silnejšie.

BrošňaBrošňa

Ženskosť ukrytá v šperkoch

Aj vďaka šperkom môžeme získať mnohé na ženskosti. Na pánov pôsobia veľmi žensky tenké retiazkové náramky, ale aj dlhé visiace náušnice, alebo retiazky na krk siahajúce až hlboko do výstrihu. A pokiaľ je na ňom zaujímavý prívesok, sú vaše šance ešte väčšie.

Žensky pôsobia aj jemné brošne. Môžete si s nimi zjemniť a ozdobiť klopu saka, kabátu, ale aj sveter, alebo napríklad kabelku. Veľmi pekne vyzerá napr. trblietavá brošňa, ktorú tvorí množstvo kvietkov z farebných kamienkov. Alebo brošňa v tvare jednofarebného motýľa či pestrofarebnej váž­ky.

Žensky vyzerajú aj vypasované blúzky a topy, jemné svetríky, alebo napríklad overaly. Vyskúšajte si doma pri zrkadle pozrieť sa na seba viac z pohľadu muža a možno sama uvidíte, čo zo ženských „prvkov“ na vás chýba.