Tip pod stromček: Špeciálny pyžamový set značky Jamie Collection

Tip pod stromček: Špeciálny pyžamový set značky Jamie Collection

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy

Vianoce sa nezadržateľne blížia a všetci už plánujú nákup darčekov pre svojich blízkych a milovaných. Všetci si želajú dávať našim blízkym také vianočné dary, ktoré sú výnimočné a ukázať, ako veľmi im nám na nich záleží. Je teda už naozaj najvyšší čas pustiť sa do hľadania a vybrať tie najlepšie.

Čo tak skúsiť českú značku Jamie Collection a zaobstarať im niečo trendové? Česká značka módneho oblečenia Jamie Collection ponúka rýdzo české a v Česku ručne šité kúsky, ktoré majú štýl, sú pohodlné, módne a pritom šik. Ich posledným výtvorom je Špeciálny pyžamový set, ktorý určite poteší mnohé ženy a dievčatá.

Perfect darček

Môže sa stať perfektným darčekom pre manželku, priateľku, dcéru, alebo kamarátku. Je to štýlový pyžamový set s roztomilými kraťasmi s ozdobnou mašličkou a dvoma variantmi tričiek – s krátkym a dlhým rukávom.

Vysoká kvalita za príma ceny

Set z vysoko kvalitnej bavlny dopraje spánok v úplnom pohodlí. Takýto darček zaručene poteší. Jamie Collection ponúka set vo farbe béžovej, sivej, ružovej a čiernej farbe, vo veľkostiach XS až XL. Zvýhodnená predajná cena pyžamového kompletu je 59 €. Samostatné šortky potom vyjdú na 39 €.

Nielen tieto cool kúsky dostanete na e-shope www.jamiecollection.cz .

Vyberiete si aj Vy?

Zdroj foto: Jamie Collection

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Jamie Collection, Vianoce, špeciálny pyžamový set