Kabelky Humanic: Farebné šialenstvo pre jar 2012

Kabelky Humanic: Farebné šialenstvo pre jar 2012

Kategórie: Tašky a kabelky

Kabelka – najdôležitejší a po mužovi niekedy aj najzáhadnejší módny doplnok každej ženy! Snáď žiadna žena bez kabelky len tak niekam neodíde. Nie každá kabelka sa ale hodí k akémukoľvek outfitu, a preto je dôležité mať doma výber štýlových kabeliek. Pre jar 2012 je opäť nutné doplniť svoj ​​„kabelkový šatník“ a obohatiť ho o štýlový kúsok od Humanicu.

Humanic ku svojim jarným kolekciám obuvi prináša aj výber neodolateľných a trendových kabeliek, ktoré vás zaručene ohromia. Poďme sa na ne teda spoločne pozrieť!

Humanic kabelky jar 2012

Ako inak, kabelky Humanic na jar 2012 sú význačné predovšetkým žiarivými farbami a priestrannosťou. Aký si vyberiete materiál? Bude to napríklad elegantná koža od značky Caty Gray, s ktorou budete vyzerať vždy luxusne?

Alebo čo takto vysoký lesk od značky SMH? Lesklosť, komfort a priestrannosť kabeliek dodajú vášmu jarnému outfitu na šmrncu a rozvernosti.

Ak uprednostňujete pohodlnejšie a športovejšie kabelky, značka Björn bags vás zaručene uspokojí. Módne grafické pruhy a farebné kombinácie oslavujú tohtoročné jarné trendy.

Chystáte sa na nákup alebo na pláž? Veľké farebné a priestranné kabelky vám zaručia preniesť toho v nich čo najviac.

Zdroj: www.shoemanic.com

Štítky: lesklé kabelky, kožené kabelky, farebné kabelky, športové kabelky, pruhované kabelky, Humanic, Kabelky Humanic, Humanic 2012