Farebné sukne oživujú jesennú a zimnú módu

Farebné sukne oživujú jesennú a zimnú módu

Kategórie: Dámske oblečenie

Dnes veľká časť žien sa sťažuje, že na seba nemôžu zohnať zaujímavú sukňu. Pravda, veľké módne reťazce venujú svoju pozornosť trendom, do ktorých sukne často nezapadajú. Napríklad trendy sú pásové alebo koženkové sukne a bodka. To, že by ženy, rady nosili stále sukne do „áčka“ alebo sa poddali balónikovému strihu, nie je v ich zornom poli. Ale nezúfajte. Český trh dáva čoraz viac priestoru mladým kreatívcom a návrhárom. Balónikovú sukňu alebo sukňu z tylu dnes nie je problém zohnať cez internet, v malých showroomoch alebo na niektorom z predajných marketov.

Cropp Town: http://www.topofmind.sk/croppCropp Town: http://www.topofmind.sk/cropp

Ten posledný prebieha práve posledný víkend v novembri a aj na ňom sa objavia tvorcovia dámskych sukní. Navyše stále viac stúpa záujem o remeslo a tak si svoju vysnívanú sukienku môžete nechať ušiť aj na zákazku. Spoločenskej móde sa napríklad často venuje (medzi šitím oblekov na poll dance) Anna Urbanová – značka Pann, ktorej autorskú tvorbu ste mohli vidieť v rámci Týždňa kávy v Café Placzek (Brno).

Vyššie spomínané kožené či koženkové sukne nájdete u značiek Karen Millen, Liu Jo alebo Reserved. A práve u značky Reserved sa pozastavíme, pretože mňa milo prekvapila svojou kolekciou, kde o sukničky nie je núdza.

Trblietavé sukničky aj topy prináša línia Glamour girl, kde sa skvele vybavíte na vianočný večierok alebo sa odvážne pustíte do kombinácie elegantnej sukienky a obyčajného trička.

Reserved: http://www.topofmind.sk/reservedReserved: http://www.topofmind.sk/reserved

Inšpiráciu možno načerpať v slogane „Happiness belongs to the Dreamers.“ A je to presne tak. Móda je krásnou súčasťou našich životov, nemáme ju trpieť, ale užívať si ju. Schovať predsudky a večné dogmy, otvoriť svoju fantáziu a skúsiť niečo nové – napríklad sukničku, akú v šatníku ešte nemáte.

Karen Millen: http://www.topofmind.sk/karenmillenKaren Millen: http://www.topofmind.sk/karenmillen

Okrem lesku a metalickej žiary si prezrite aj farebné sukne. Strih je prevažne nazbieraný, v kurze sú aj „puzdrovky“, kožené sukne, sukne siahajúce do polovice lýtok a rozšírené do „áčka.“ Je to tak, história sa v nepatrných premenách opakuje a je rozhodne o čo stáť.

Štítky: dámske sukne