Ako oživiť nudný outfit?

Ako oživiť nudný outfit?

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

Módny doplnok je niečo, čo vás rozžiari. Niečo čo vás môže urobiť jedinečnou. A pritom je to väčšinou len maličkosť. A to je práve čaro módneho doplnku.

Kabelka

Väčšinu doplnkov nutne nepotrebujete, ale je tu jeden, bez ktorého sa zaobíde len máloktorá žena. Ide o kabelku. Kam by ste inak dali všetky tie úplne nepostrádateľné veci: peňaženku, mobil, vreckovky, deodorant, balzam na pery, kľúče, parfum… Myslite na to, že aj kabelku je nutné zladiť s celým štýlom oblečenia. Držte sa zásady, že ak váš outfit je jednoduchý, pokojne vyberte extravagantnú a nápadnú kabelku a naopak.

kabelka je nenahraditeľná; zdroj: spartoo.czkabelka je nenahraditeľná; zdroj: spartoo.cz

Opasok

Opasok je skvelý doplnok, ktorým dokážete oživiť odev. Z obyčajných nohavíc, sukne či šiat dokáže vykúzliť skvele vyzerajúci kúsok. Opäť musíte vybrať ten správny, pekné je zladiť ho s kabelkou či ostatnými doplnkami. Výber je široký, v obchodoch či na internete nájdete široké, úzke, šnúrkové, pvc, kožené, farebné …

Šály a šatky

Aj tento doplnok dokáže oblečenie krásne oživiť a za chladnejších letných večerov aj zahriať. Výber je opäť veľmi široký. Zoženiete veľké, malé, z rôznych materiálov, rôznych vzorov, tvarov aj farieb. Zase si musíte dať pozor na dokonalé zladenie. Nie je to nijako drahá záležitosť a dokáže divy, prečo ich teda nemať aspoň niekoľko v šatníku?

šatky sú fajn aj pre studenšie letné večery; zdroj: queens.czšatky sú fajn aj pre studenšie letné večery; zdroj: queens.cz

Klobúk

Klobúky v uliciach veľmi nevídame, ale je to určite škoda. Verme, že toto leto sa to zmení. Klobúk sa totiž stal najdôležitejším doplnkom leta tohto roka. Nielen, že dokáže oživiť nudný outfit, ale oceníte ho aj v letných mesiacoch, pretože vás ochráni pred slnkom. Bude vhodný aj na dovolenke pri mori. Na pláži je klobúk v podstate nepostrádateľný. Skúste napríklad ten slamený. Do ulíc voľte výrazné supersize klobúky, ktoré kombinujú materiály, oversize čierno-biele barety alebo šilty s korálkovými aplikáciami.

Ďalšie doplnky

Aké ďalšie doplnky môžete použiť na oživenie vášho outfitu? Náušnice, náramky, náhrdelníky… Veľmi pekne vyzerajú ozdoby do vlasov. Veľký kvet vo vlasoch, roztomilé čelenky na gumičku, mašle do vlasov či sponky s kamienkami alebo perličkami.

čelenka s kvetinou nie je len pre deti; zdroj: bezvasport.czčelenka s kvetinou nie je len pre deti; zdroj: bezvasport.cz

Úvodný obrázok: boardstar.cz

Štítky: kabelky, opasky