Riflové mámenie: Kúpte si džínsy

Riflové mámenie: Kúpte si džínsy

Kategórie: Džínsy, Jeans, Rifle

Každá z vás má iste doma niekoľko riflí, ak chcete džínsov. Rifle sú veľmi obľúbeným módnym kúskom. Sú vhodné takmer ku všetkému a kamkoľvek. K dostaniu sú džínsy úzke, širšie, bokovky, s vysokým pásom a tak ďalej. Čo žena, to iná postava a vkus, preto je výber takto široký a pestrý.

Internetový zahraničný e-shop www.asos.com ponúka vyššie spomínané rifle v mnohých prevedeniach a farbách. Vyberajte podľa ľubovôle.

Pod pojmom rifle si asi väčšina z vás predstaví klasické modré džínsy. Avšak už dávno nie je k zakúpeniu len táto farba. In sú rifle čierne, biele, šedivé, rôzne roztrhané, popísané a mnoho ďalších. Ak chcete byť za módnu, rozvernú divošku, potom voľte jeansy posledne menované. K džínsam sa hodia ako lodičky, tak aj čižmy. Nie sú teda len sezóne využívané.

Pri výbere sa nezabudnite sústrediť na tvar vašej postavy. Ženy s väčším zadočkom a stehnami by mali skôr voliť nohavice voľnejšie. Naproti tomu ženy chudé, rovné postavy môžu voliť džínsy obtiahnuté. Zalichoťte vašej postave.

biele rifle, asos.com
čierne rifle, asos.com
popísané rifle, asos.com
sivé rifle, asos.com

zdroj:http://www.asos.com
foto:asos.com

Štítky: rifle, džínsy, jeans