Čižmy Hoyvoy: Kúpte si parádnu obuv z Londýna

Čižmy Hoyvoy: Kúpte si parádnu obuv z Londýna

Kategórie: Dámske topánky

Londýn je centrom mladej módy a nových zážitkov. Svetová značka Hoyvoy je toho živým dôkazom. Značka je mladá, moderná a sexy. Hoyvoy sa zaoberá výrobou dámskej obuvi. Cena tejto obuvi nie je nijako závratná, a teda je naozaj dostupná. V tomto jarnom, ešte dosť premenlivom počasí iste oceníte teplú, kvalitnú, nepremokavú obuv. To všetko je Hoyvoy.

V čase éry legín a pančúch sú určite perfektnou obuvou čižmy. Vďaka výške vám skvele zahrejú takmer celú nohu a vyzerajú božsky. Ovšem čižmy možno nosiť k akémukoľvek druhu nohavíc, sukní či kraťasov. Vybrať si môžete dámsku obuv na kline, podpätku či na takmer hladkej podrážke.

Či už si vyberiete ktorýkoľvek typ, táto značka vám vždy zaručí dokonalé pohodlie. Takmer všetky čižmy sú zdobené prackou, ktorá obuv skvele oživí. Vrchná časť čižiem má našitý úplet, ktorý nebude na nohe škriabať či ťahať. Ďalšou výhodou úpletu je záruka, že vám obuv nebude od nôh takzvane odstávať.

Tak neváhajte a zaobstarajte si obuv z Londýna.

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/
foto: Thinkstock

Štítky: dámske čižmy, Hoyvoy, obuv z Londýna, topánky z Londýna, móda z Londýna, londýnska móda, dámske topánky, topánky na podpätku, zimné topánky, dámska obuv, čižmy