Tipy na Vianočné darčeky pre celú rodinu

Tipy na Vianočné darčeky pre celú rodinu

Kategórie: Dámske oblečenie, Ostatné, Pánske oblečenie

Vianoce sú takmer za dverami, preto je ideálny čas na pečenie koláčov, zháňanie dekorácií na výzdobu stromčeka aj bytového interiéru a v neposlednom rade nakupovanie darčekov pre rodinu a priateľov. O tom, že sa sviatky pomaly, ale iste blížia nie je pochýb a ľahko vás presvedčia aj obchodné domy, ktoré sa už nejaký ten piatok snažia navodiť tú pravú atmosféru. Koledy tak znejú zo všetkých strán, chodby zdobia monštruózne, slávnostne ozdobené napodobeniny ihličnanov a snáď vo všetkých výkladoch sa hrdo týčia najnovšie kolekcie a kúsky odevov, ako sú napríklad boxerky a podprsenky, ktoré by ste inokedy hľadali v zadných regáloch butikov. Skrátka a jednoducho, sviatky vianočné sú niečím výnimočným, preto by ste ich nemali brať na ľahkú váhu a raz za rok si ich poriadne užiť. Aby ste aj svojim najbližším vyčarovali radostný úsmev na perách, obdarujte ich niečím extra, po čom roky tajne túžia.

V hlavnej úlohe deti

Akonáhle založíte vlastnú rodinu, automaticky ustupujete vy a vaše blaho tak trochu do úzadia, čo sa samozrejme týka aj Vianoc. V prvom rade teda kladiete veľký dôraz na to, aby z vianočných darčekov ratolesti boli nadšené dlhé týždne a Štedrý deň bol pre nich vždy dňom splnených prianí. Bohužiaľ malé deti často žijú v ilúzii, že je Ježiško pravdepodobne miliardár a mnohokrát si želajú nereálne veci, ako je živý kôň alebo ozajstná motorka, alebo je ich zoznam tak dlhý, že by ste potrebovali pôžičku. Ako teda vybrať také darčeky, ktoré ich nadchnú a vyhnete sa sklamania typu „ja som si ale priala hovoriacu bábiku“? Jednoducho urobte malý prieskum. Svojich detí sa častejšie a veľmi nenápadne opýtajte, z akého darčeka by mali najväčšiu radosť a čo naopak oželejú. Potom sa vydajte za najvýhodnejšou kúpou, ktorá na vás pravdepodobne čaká na internete. Značkové hračkárstva ťažia zo svojho mena a dané výrobky predávajú aj o 50 percent drahšie.

Myslite tiež na partnera

Zabudnúť nesmiete rozhodne ani prianie vášho partnera, ktorý stojí po vašom boku, pomáha vám s chodom domácnosti a výchovou detí, preto si iste tiež zaslúži nejaké to ocenenie. Možno sa to zdá, ako ohrané klišé, ale kvalitným kompletom spodnej bielizne, ktorým sú trenírky, slipy, ponožky či iné vymoženosti rozhodne nič nepokazíte a budete praktická. Avšak Vianoce si žiadajú tiež trochu tej kreativity, nebojte sa preto darovať napríklad wellness pobyt, gurmánsku večeru v obľúbenej luxusnej reštaurácii, prvotriedne hodinky, súpravu na golf a podobne. Podporením manželových záujmov a aktivít určite stúpnete na cene a ako bonus ho po uložení detí prekvapte úplne novou kolekciou erotickej bielizne, ktorá poslúži ako dokonalá čerešnička na torte Štedrého večera.