Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop

Kategórie: Tašky a kabelky

Betty Boop – animovaný sexy symbol z 30. rokov. Vzhľad tejto postavičky sa stal tak populárnym, že vznikla aj rovnomenná módna značka ponúkajúca oblečenie, módne doplnky, spodnú bielizeň i bytové doplnky či bábiky pre deti.

My sme sa v tomto článku zamerali predovšetkým na kabelky a peňaženky Betty Boop z najnovšej kolekcie, ktoré vám prináša internetový obchod Fashionshop.cz . Tieto produkty tu môžete nakupovať za skvelé ceny!

Kabelky Betty Boop

Betty Boop vám ponúka najrôznejšie tvary a farebné kombinácie vo svojej novej kolekcii kabeliek, takže si môžete vybrať presne tú, v ktorej sa budete cítiť najkomfortnejšie. Kabelky sú predovšetkým designované postavičkou Betty Boop, trblietkami a výraznými farebnými kombináciami. Navyše ceny týchto kabeliek sa pohybujú už od lákavých 20eur.

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)

Peňaženky Betty Boop

Značka vám ale tiež prináša originálne dlhé peňaženky opäť designované predovšetkým postavičkou Betty Boop. Tieto peňaženky zoženiete vo vyššie spomínanom internetovom obchode za vynikajúce ceny, a to od 20eur!

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.fashionshop.cz

Štítky: Betty Boop, kabelky, peňaženky, leto 2012, leto 2012 s Betty Boop, módne doplnky Betty Boop, módne doplnky