Lakované kabelky: Luxus a elegancia na prvý pohľad!

Lakované kabelky: Luxus a elegancia na prvý pohľad!

Kategórie: Tašky a kabelky

Lakované kabelky – módne doplnky, ktoré sa hodia k akejkoľvek príležitosti, či už na business večeru, schôdzku či spoločenskú udalosť. S touto kabelkou budete rozhodne budiť dojem luxusu a elegancie. Najlepšie vyniknú v čiernej farbe, ale nosiť ich môžete aj v trendových farbách ako tyrkysová, červená, ružová, žltá a ďalšie. Vďaka lesklej koži je kabelka navyše veľmi odolná a ľahko umývateľná.

Tento nadčasový kúsok si môžete vybrať v butikoch najrôznejších značiek. My vám v tomto článku predstavíme tie najlepšie kúsky od značiek Baťa, Asos, Mango, H & M alebo Humanic. Tak ktorá bude tá vaša?

Lakované kabelky Baťa

Baťa pre vás vo svojej kolekcii ponúka viac kúskov lakovaných kabeliek vo farbách čiernej, ružovej alebo tyrkysovej. My sme tu pre vás vybrali dva čierne kúsky, ktoré sú perfektne spracované a hodia sa na každú príležitosť. Buďte zvodné s kabelkou od Baťy!

Lakované kabelky Humanic

Aj Humanic pre vás prináša kabelku s lesklou kožou, ktorá síce nepatrí priamo do kolonky lakované kabelky, ale v tejto ponuke proste musela byť vďaka svojmu lesku a jasnosti. Staňte sa kráľovnou akéhokoľvek večierku s kabelkou Humanic!

Lakované kabelky Asos

Online obchod Asos nikdy nesklame svojimi produktmi, a to aj štýlovými lakovanými kabelkami. Tento kúsok je navyše trendovo ozdobený farebnými príveskami, ktoré perfektne rozžiaria a rozrazia čiernu klasiku.

Lakované kabelky Mango

Elegantne a zároveň zvodne môžete vyzerať aj s lesklými kabelkami od značky Mango. Tie vám ponúka Mango vo svojej kolekcii hneď niekoľko modelov a my sme pre vás vybrali tie najlepšie.

Lakované kabelky H & M

S trendy žltou lakovanou kabelkou H & M budete zaručene hviezdou večierkov i spoločenských udalostí! Nebojte sa zažiariť a byť stredobodom pozornosti!

Zdroj: Hemer / ThinkStock, www.bata.cz , www.asos.com , www.shoemanic.com , www.mango.comwww.hm.com

Štítky: lakované kabelky, Asos, Humanic, Baťa, Mango, H & M, lesklé kabelky, kabelky s lesklou kožou