Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Fashion Arena Outlet Štěrboholy

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Parfumy, Šperky, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Milujete nákupy, ale neradi míňate veľa peňazí? Vyhovuje vám, keď za každým obchodom nemusíte ísť stovky kilometrov? Neznášate preplnené parkovisko a davy ľudí v obchodoch? Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku áno, potom pre vás máme riešenie. Fashion Arena Outlet Štěrboholy.

Praha Štěrboholy je najväčšie outletové nákupné centrum v Českej republike. Toto nákupné centrum ponúka 101 značkových outletových obchodov od luxusnej až športovú módu, kozmetiku alebo šperky vždy, s 30 – 70%, výhodnejšou cenou. Do outletových obchodov sa dostáva tovar zo štandardných obchodov alebo nadvýroby. V niektorých obchodoch objavíte špeciálne outletové kolekcie, ktoré sú zložené z najpopulárnejších kúskov.

Outletové obchody poskytujú výraznejšie zľavy oproti pôvodným cenám, alebo zľavy na tovar už zľavnený. Tovar je vždy označený pôvodnou i outletovou cenou, a tak môžete hneď vidieť rozdiel, ktorý ušetríte. Centrum Štěrboholy je pre vás denne otvorené od 10.00 do 20.00 hodiny s výnimkou sviatkov, kedy je otváracia doba mierne pozmenená.

Aké značky tu teda nájdete?

Ak ste priaznivcom športového oblečenia, obuvi a vybavenia, tak sa v nákupnom centre Fashion Arena Outlet Štěrboholy skutočne vybláznite, pretože športové značky sú tu zastúpené najpočetnejšie. Medzi ďalšie obchody tu patrí napríklad Mango, Salamander, MEXX, Lee Wrangler a mnoho ďalších. Pre presnejšie informácie sa môžete pozrieť na http://www.mapaobchodu.cz/ …-Štěrboholy /

Ako do Centra Štěrboholy dorazím?

Možností je hneď niekoľko. Europark Štěrboholy nájdete na ulici Zamenhofova 440, Praha 10. Najlepšou variantou je ísť metrom A do stanice Depo Hostivař, odkiaľ odchádza špeciálny autobus Fashion Arena, ktorý vás dovezie priamo do nákupného centra aj späť. Ak ale nie ste priaznivcom MHD je možné do Centra Štěrboholy prísť samozrejme aj autom.

zdroj fotografií: http://www.fashion-arena.cz/

Štítky: outletové obchody, fashion arena outlet Štěrboholy, outlet, výpredaj, Štěrboholy, nákupy