Dámske plavky sú letnou nutnosťou!

Dámske plavky sú letnou nutnosťou!

Kategórie: Dámske oblečenie

Obdobie krásneho letného počasia plného slniečka je tu a je na čase začať uvažovať o móde. Letné obdobie si žiada vzdušné oblečenie, ktoré zabraňuje poteniu. Avšak neoddeliteľnou súčasťou leta sú dámske plavky. Padnúce plavky vám nielen zdvihnú náladu, ale aj sebavedomie.

Dovolenka pri mori alebo pri bazéne vyžaduje dámske plavky. Len v nich si môžete opáliť ruky, bruško a celé nohy. Hanblivosť by mala ísť stranou. Nemá zmysel trápiť sa v čiernych nohaviciach a tričku. Po prvé sa neopálite, za druhé ani neokúsite pocit osviežujúcej vody v parných dňoch.

Medzi ženami sú veľmi obľúbené dvojdielne plavky s trojuholníkovým strihom. Tento strih pôsobí mlado a žensky. Navyše dokáže pozdvihnúť prsia vďaka zaväzovaniu za krkom. Horný diel ozvláštni mašlička medzi poprsím. Šnurovanie spodného dielu vyzerá nežne. Môžete ho stiahnuť podľa potreby. Súčasťou plaviek je často i krátka šatka. Tá vám zakryje väčší zadoček i širšie stehná.

Nezabudnite, ostych stranou a hor sa do vody!

Dámske plavky sú letnou nutnosťou! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske plavky sú letnou nutnosťou! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske plavky sú letnou nutnosťou! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske plavky sú letnou nutnosťou! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske plavky, dvojdielne plavky, plavky

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Čižmy jeseň/zima v CCC
  7. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  10. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?