Funky tričká pre lepšiu náladu

Funky tričká pre lepšiu náladu

Kategórie: Dámske oblečenie

Dobrá nálada nás bohužiaľ veľmi často opúšťa. Niet divu. Každý deň vstávať do práce, pracovať na plné obrátky, potom ísť späť domov, variť, prať, žehliť. Bohužiaľ toto je údel takmer každej slovenskej ženy. Náladu by ste si preto mali vylepšovať, ako je to len možné. Život si môžete rozveseliť zábavnými tričkami s potlačami. Potlače sú farebné, vtipné a cool. Neváhajte a kúpte si tiež jedno.

Tričká patria medzi najnosenejšie oblečenie vôbec. Každá z vás ich má určite doma v šatníku nespočet. Možno ich nosiť do práce i za zábavou. Skrátka hodia sa kamkoľvek a nie je ich nikdy dosť. Avšak nie každá vlastní tričko s farebnými, veselými potlačami. Potlače môžu byť rôzneho rázu. Na niektorých sú značky napríklad Coca Cola, na ďalších roztomilé zvieratká alebo smajlíci.

Obrázky sú spravidla sprevádzané vtipným slovkom či textom. Každá z vás si určite vyberie to pravé, ktoré vyjadruje vašu povahu. Iste tak budete stredom pozornosti. Vtipné trička sa hodia vždy.

22 Funky tričká pre lepšiu náladu (http://www.modnetrendy.sk)22 Funky tričká pre lepšiu náladu (http://www.modnetrendy.sk) 22 Funky tričká pre lepšiu náladu (http://www.modnetrendy.sk)22 Funky tričká pre lepšiu náladu (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/
foto: tamsislondon.cz

Štítky: dámske tričko, tričko, tričko s potlačou

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie