Biele košele The Shirt Company

Biele košele The Shirt Company

Kategórie: Dámske oblečenie

Filozofia značky The Shirt Company je perfektná biela. Verí, že biela farba je základom šatníka každej ženy a je tiež známkou nežnosti. Biela farba je čistá, jemná a pristane každej farbe pleti. Londýnska značka The Shirt Company si zakladá na inovácii strihov. Košele nie sú len „obyčajné“ biele košele, ale sú to moderné košele pre všetky typy žien. Na internetových stránkach tamsislondon.cz nájdete rad týchto produktov.

Biele košele tejto modernej značky je možné zakúpiť s rôznymi zdobením. Obľúbené je nariasenie, ktoré sa vyskytuje najmä na rukávoch. Ak však stojíte o niečo iné, veľmi pekne vyzerá aj bohato zdobený golier. Celý outfit nie je potrebné vylepšovať doplnkami v podobe šperkov, pretože košele sú krásne sami o sebe.

The Shirt Company sú vyrábané z jemných bavlnených látok, ktoré sú príjemné na dotyk i nosenie. Ku košeliam sa skvele hodia jeansy či iné nohavice alebo sukne. Nechajte sa okúzliť neobyčajnými detailmi.

22 Biele košele The Shirt Company (http://www.modnetrendy.sk)22 Biele košele The Shirt Company (http://www.modnetrendy.sk) 22 Biele košele The Shirt Company (http://www.modnetrendy.sk)22 Biele košele The Shirt Company (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz
foto: Hemer / Thinkstock

Štítky: Tamsin London, košele, dámske košele, biele košele

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  5. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Jarné kabelky CCC
  8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť