Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone

Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Tašky a kabelky

Leto už pomaly vystrkuje svoje drápky, a preto je čas premýšľať nad novými módnymi kúskami do vášho šatníka. A kto vám s tým túto sezónu pomôže? Predsa New Yorker s kolekciou od značky Fishbone! V New Yorkeri nakúpite nielen štýlovo, ale aj ceny príjemne potešia vašu peňaženku.

Tak čo vy na to? Poďme sa spoločne pozrieť na túto novú kolekciu Fishbone pre leto 2012, možno sa niektorý z týchto kúskov stane súčasťou aj vášho šatníka!

Fishbone leto 2012

Čím je táto nová kolekcia špecifická? Ponúka vám etnické vzory, dynamické pruhy alebo napríklad námornícku modro-bielu kombináciu v podobe voľných tričiek a tielok, džínsových šortiek či sukní, slim jeansov, šiat alebo atypických kabeliek a ďalších doplnkov.

V lete je na programe poriadne odhaliť kožu a užívať si voľného oblečenia! Fishbone kolekcia 2012 vám s tým pomôže, tak sa nebojte riskovať a oblečte sa štýlovo!

Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.newyorker.de

Štítky: voľné tričká, Fishbone, New Yorker, New Yorker 2012, Fishbone 2012, letná kolekcia 2012, leto 2012, etnické oblečenie, sukne, šortky

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie