Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone

Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Tašky a kabelky

Leto už pomaly vystrkuje svoje drápky, a preto je čas premýšľať nad novými módnymi kúskami do vášho šatníka. A kto vám s tým túto sezónu pomôže? Predsa New Yorker s kolekciou od značky Fishbone! V New Yorkeri nakúpite nielen štýlovo, ale aj ceny príjemne potešia vašu peňaženku.

Tak čo vy na to? Poďme sa spoločne pozrieť na túto novú kolekciu Fishbone pre leto 2012, možno sa niektorý z týchto kúskov stane súčasťou aj vášho šatníka!

Fishbone leto 2012

Čím je táto nová kolekcia špecifická? Ponúka vám etnické vzory, dynamické pruhy alebo napríklad námornícku modro-bielu kombináciu v podobe voľných tričiek a tielok, džínsových šortiek či sukní, slim jeansov, šiat alebo atypických kabeliek a ďalších doplnkov.

V lete je na programe poriadne odhaliť kožu a užívať si voľného oblečenia! Fishbone kolekcia 2012 vám s tým pomôže, tak sa nebojte riskovať a oblečte sa štýlovo!

Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)Letná sezóna 2012 s New Yorker kolekciou od Fishbone (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.newyorker.de

Štítky: voľné tričká, Fishbone, New Yorker, New Yorker 2012, Fishbone 2012, letná kolekcia 2012, leto 2012, etnické oblečenie, sukne, šortky

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  5. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  6. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  7. Jarné kabelky CCC
  8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť