Nová kolekcia Marni na pultoch H & M

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

H & M prináša novú kolekciu Marni, ktorú iste už poznáte z televíznych reklám. Zaujala vás táto kolekcia? Chcete si užívať jar s energiou? S touto novou kolekciou môžete ukázať svoju osobnosť. Poďme sa teda pozrieť na kolekciu Marni spoločne!

Kolekcia Marni pre ženy

Kolekcia Marni pre ženy je veľmi svojrázna a nadčasová. Jednotlivé módne kúsky sú designované grafickými kruhmi, prúžkami a ďalšími prvkami. V kolekcii môžete nájsť ľahké letné plášte, saká a sukne, voľné šaty, bermudy alebo pruhované legíny. Marni „outfit“ môžete doplniť plastovými náramkami, honosnými náhrdelníkmi alebo pohodlnými sandálkami. Užite si trochu rafinovanosti s kolekciou Marni!

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)

Kolekcia Marni pre mužov

Aj kolekcia Marni pre mužov je bohatá na geometrické tvary a kombinácie farieb. V palete farieb sa objavuje čierna, hnedá alebo khaki v spojení s oranžovou alebo červenou. Najlepším doplnkom pre mužov sú veľké kabely, slamáky alebo štýlové šály.

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.hm.com

Štítky: H & M v spolupráci Marni, jarná kolekcia H & M, Marni, H & M, kolekcia Marni, jarná kolekcia jar 2012, dámska kolekcia Marni, pánska kolekcia Marni

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  7. Čižmy jeseň/zima v CCC
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  10. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?