Nová kolekcia Marni na pultoch H & M

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

H & M prináša novú kolekciu Marni, ktorú iste už poznáte z televíznych reklám. Zaujala vás táto kolekcia? Chcete si užívať jar s energiou? S touto novou kolekciou môžete ukázať svoju osobnosť. Poďme sa teda pozrieť na kolekciu Marni spoločne!

Kolekcia Marni pre ženy

Kolekcia Marni pre ženy je veľmi svojrázna a nadčasová. Jednotlivé módne kúsky sú designované grafickými kruhmi, prúžkami a ďalšími prvkami. V kolekcii môžete nájsť ľahké letné plášte, saká a sukne, voľné šaty, bermudy alebo pruhované legíny. Marni „outfit“ môžete doplniť plastovými náramkami, honosnými náhrdelníkmi alebo pohodlnými sandálkami. Užite si trochu rafinovanosti s kolekciou Marni!

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)

Kolekcia Marni pre mužov

Aj kolekcia Marni pre mužov je bohatá na geometrické tvary a kombinácie farieb. V palete farieb sa objavuje čierna, hnedá alebo khaki v spojení s oranžovou alebo červenou. Najlepším doplnkom pre mužov sú veľké kabely, slamáky alebo štýlové šály.

Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)Nová kolekcia Marni na pultoch H & M (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.hm.com

Štítky: H & M v spolupráci Marni, jarná kolekcia H & M, Marni, H & M, kolekcia Marni, jarná kolekcia jar 2012, dámska kolekcia Marni, pánska kolekcia Marni

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  4. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  5. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom