Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre

Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre

Kategórie: Dámske oblečenie

Vyrážate za zábavou a neviete čo na seba? Túžite po niečom sexi, po niečom zaujímavom a novom? Chcete, aby vám to pristalo? Dámske pulóvre sú tou správnou voľbou. Vďaka dlhému strihu pristanú toitž každej.

Dlhé pulóvre sú veľmi obľúbené aj u silnejších žien. Dôvod je jasný. Pulóver zakryje väčšie bruško, silnejšie stehná i zadoček. Postava potom pôsobí vyrovnane a sexy. Pulóver si možno vybrať aj podľa výstrihu. Nie každá žena sa môže pýšiť bujným poprsím, a tak radšej volí buď výstrih malý, alebo radšej rolák. V zimnom období je rolák skvelou voľbou a navyše zahreje váš krk. Rolák navyše pôsobí žensky a elegantne.

Materiál pulóvrov je rôzny. Avšak vzhľadom k mrazivému počasiu je volená predovšetkým vlna. Tá skvele dodá telu potrebné teplo a je príjemná. Dlhý pulóver s dĺžkou do polovice stehien sa dá skvele oživiť opaskom. K pulóvru sa hodia aj legíny, ktoré sú dnes veľmi hojne nosené. Ako obuv voľte čižmy vysoké alebo poloholeňové.

Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre (http://www.modnetrendy.sk)Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre (http://www.modnetrendy.sk)Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre (http://www.modnetrendy.sk)Dámsky pulóver je sexy /Dlhé svetre (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámsky pulóver, pulóver, dlhý pulóver

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Krajková móda s Tamsin London
  3. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  4. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  7. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  8. Čižmy jeseň/zima v CCC
  9. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  10. Dámske pletené roláky na dlhé zimné večery