Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť!

Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť!

Kategórie: Dámske oblečenie

Letné horúčavy sa už nezadržateľne blížia a nevyhnutnosťou je ľahké oblečenie. Oblečenie musí vetrať, byť pohodlné a vzdušné. Ideálnou voľbou sú topy všetkého druhu, šaty a samozrejme aj sukne. Bohužiaľ mnoho žien má predsudky a sukne vôbec na verejnosti nenosí, a to je chyba. Sukne sú ženské a páni ich milujú.

Mnoho žien neustále rieši svoju postavu. Pozerajú sa do zrkadla, držia diéty a neustále sa trápia. Pre tieto ženy je predstava o nosení sukne priamo hrozivá. Radšej sa potia v dlhých nohaviciach, ktoré dokážu zakryť ich nohy. S týmto ale môže byť koniec. Stačí vedieť dobre nakupovať a kombinovať.

Ak sa obávate najviac silných stehien, potom voľte sukne po kolená. Materiál voľte ten, ktorý vám najlepšie sadne a ktorý je vám príjemný. So strihom vám iste rady poradia predavačky či asistentky. Ak máte problém s kŕčovými žilami, ktoré sa bohužiaľ objavujú po celej dĺžke nôh, potom voľte sukne ku členkom. Zvršok voľte podľa uváženia, avšak ideálne sú tielka, blúzky či korzety.

Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť! (http://www.modnetrendy.sk)Dámske sukne: Nebojte sa ich nosiť! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: in-obleceni.cz

Štítky: dámske sukne, sukne, dlhé sukne

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie