Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov

Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Legíny, Oblečky pre zvieratá, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Známy anglický značkový obchod Marks & Spencer prináša novú jarnú kolekciu, z ktorej bude nadšená každá milovníčka módy i filmu. Ako už môže názov napovedať, návrhári sa nechali inšpirovať filmovým štýlom päťdesiatych rokov, pre ktorý boli typické objemné, strukrutované a geometrické tvary. Nechajte sa uniesť dobou minulou a pokochajte sa novou kolekciou Marks & Spencer Cinematic Spring collection.

Dvakrát hurá geometrii

Nie je nezvyklé, že v módnom priemysle sa využívajú všemožné nápady, ktoré oblečenie ozvláštnia a oživia. Pre túto príležitosť sú ako stvorené geometrické tvary, čo už vedeli v päťdesiatych rokoch. Nielen, že vyzerajú dobre a zaujímavo, ale dokážu aj z kúsku obyčajnej látky vykúzliť krásny módny kúsok. A ako už to tak býva módne trendy sa vracajú. V novej jarnej kolekcii Marks & Spencer sú navyše doplnené o kvety, ktoré ich ešte viac ozvláštnia. Zavítajte kolekciu preskúmať a vyskúšajte šaty, sukienku alebo blúzku týchto návrhov.

Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)

Kvety nesmú chýbať

Keďže sa jedná o jarnú kolekciu nechýbajú ani kvetované vzory, ktoré napríklad nájdete u zaujímavo riešeného sačka. Stačí doplniť bielou blúzkou a tmavými nohavicami a máte dokonalý módny kúsok, v ktorom budete rozhodne in.

Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)

Samozrejme nechýbajú ani jednoduché kúsky pre ženy, ktoré si na extravaganciu príliš nepotrpia. V kolekcii môžete nájsť jemné biele košele, ale aj farebné nohavice, decentné šedé šaty, alebo tričko s toľko obľúbeným vzorom moustache. Jarná kolekcia Marks & Spencer je plná veselých farieb, bez ktorých by sa jar neobišla, takže hurá do obchodu to vyskúšať!

Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)Marks & Spencer 2013: Jarná kolekcia vo filmovom štýle 50. rokov (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: www.marksandspencer.com

Štítky: 50.roky, filmový štýl, marks and spencer, oblečenie na jar, jarná móda, kvetované vzory, geometrické tvary

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Jarné kabelky CCC
  5. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie
  6. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  7. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  8. Športové oblečenie nielen na hory
  9. Veselé farebné gumáky pre radosť
  10. Čo si vybrať na vianočný večierok?