DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy

DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

New York – kolíska módneho sveta! A preto sa stala aj teraz hlavným prostredím pre novú módnu kolekciu na jar 2013 pre svetovú značku DKNY. Toto mesto je zosobnením pestrosti a farebnosti vo všetkých ohľadoch. A preto je to asi veľmi obľúbeným prostredím pre všetky kolekcie Donny Karen. Aj ako v posledných kolekciách tejto návrhárky, sa opäť v pozadí vyskytuje žltý taxík, symbol ulíc mesta New York.

Návrhárka sa v tejto kolekcii zameriava nielen na výrazné a hravé pestrofarebné kombinácie, ktoré rozžiaria akýkoľvek jarný deň, ale aj na jednoduchú eleganciu v kombinácii čiernej a bielej. Preto si z tejto kolekcie vyberie nielen mladšia časť populácie, ale aj dospelé a vyzreté ženy.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na ochutnávku z tejto úžasnej jarnej kolekcie! Všetko oblečenie aj doplnky tejto svetovej návrhárky zoženiete aj na Slovensku.

DKNY jarná kolekcia 2013

DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk) DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk) DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.dkny.com/press/

Štítky: pestrofarebná jarná kolekcia, DKNY, DKNY jar 2013, jarná kolekcia 2013, pestrofarebné oblečenie, elegantné jarné oblečenie

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie