DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy

DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

New York – kolíska módneho sveta! A preto sa stala aj teraz hlavným prostredím pre novú módnu kolekciu na jar 2013 pre svetovú značku DKNY. Toto mesto je zosobnením pestrosti a farebnosti vo všetkých ohľadoch. A preto je to asi veľmi obľúbeným prostredím pre všetky kolekcie Donny Karen. Aj ako v posledných kolekciách tejto návrhárky, sa opäť v pozadí vyskytuje žltý taxík, symbol ulíc mesta New York.

Návrhárka sa v tejto kolekcii zameriava nielen na výrazné a hravé pestrofarebné kombinácie, ktoré rozžiaria akýkoľvek jarný deň, ale aj na jednoduchú eleganciu v kombinácii čiernej a bielej. Preto si z tejto kolekcie vyberie nielen mladšia časť populácie, ale aj dospelé a vyzreté ženy.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na ochutnávku z tejto úžasnej jarnej kolekcie! Všetko oblečenie aj doplnky tejto svetovej návrhárky zoženiete aj na Slovensku.

DKNY jarná kolekcia 2013

DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk) DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk) DKNY jar 2013: Pestrá kolekcia pre mestské ženy (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.dkny.com/press/

Štítky: pestrofarebná jarná kolekcia, DKNY, DKNY jar 2013, jarná kolekcia 2013, pestrofarebné oblečenie, elegantné jarné oblečenie

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC