Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu!

Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu!

Kategórie: Plavky

Je to tu! Aj keď vonku nás stále sužujú mrazy a našu rodnú krajinu zasypáva sneh, vo svete módy už sa myslí na sezónu jar /leto 2013! Najhorúcejšia značka spodnej bielizne Victoria's Secret vám prináša už aj svoju kolekciu skvelých plaviek pre leto 2013. Chcete vedieť v čom sa v lete vystaviť slnečným lúčom a v čom budete uchvacovať okolie na kúpaliskách či plážach? Poďte sa s nami pozrieť na ochutnávku z tejto skvelej letnej kolekcie! Zahrejte sa!

Victoria's Secret plavky 2013

Výrazné farby, hravé vzory, jednoduchosť – to je hlavná charakteristika tejto letnej kolekcie plaviek 2013! Tento rok môžete obliecť bandeau typ plaviek aj sexy jednodielne plavky s hlbokým výstrihom. Nemusíte sa báť najrôznejších strihov! Pohrajte si! Túto letnú sezónu sa nemusíte báť ukázať svoje ženské prednosti!

Naozaj je z čoho vyberať. Všetky plavky sú navyše dostupné aj na Slovensku.

Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.vspressroom.com

Štítky: bandeau plavky, jednodielne plavky, výrazné plavky, Victoria 's Secret plavky 2013, plavky 2013, Victoria' s Secret

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Krajková móda s Tamsin London
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  6. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  7. Spodná bielizeň pre H & M David Beckham
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy