Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu!

Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu!

Kategórie: Plavky

Je to tu! Aj keď vonku nás stále sužujú mrazy a našu rodnú krajinu zasypáva sneh, vo svete módy už sa myslí na sezónu jar /leto 2013! Najhorúcejšia značka spodnej bielizne Victoria's Secret vám prináša už aj svoju kolekciu skvelých plaviek pre leto 2013. Chcete vedieť v čom sa v lete vystaviť slnečným lúčom a v čom budete uchvacovať okolie na kúpaliskách či plážach? Poďte sa s nami pozrieť na ochutnávku z tejto skvelej letnej kolekcie! Zahrejte sa!

Victoria's Secret plavky 2013

Výrazné farby, hravé vzory, jednoduchosť – to je hlavná charakteristika tejto letnej kolekcie plaviek 2013! Tento rok môžete obliecť bandeau typ plaviek aj sexy jednodielne plavky s hlbokým výstrihom. Nemusíte sa báť najrôznejších strihov! Pohrajte si! Túto letnú sezónu sa nemusíte báť ukázať svoje ženské prednosti!

Naozaj je z čoho vyberať. Všetky plavky sú navyše dostupné aj na Slovensku.

Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk) Victoria's Secret: Kolekcia plaviek 2013 je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.vspressroom.com

Štítky: bandeau plavky, jednodielne plavky, výrazné plavky, Victoria 's Secret plavky 2013, plavky 2013, Victoria' s Secret

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Jarné kabelky CCC
  5. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  6. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie
  7. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  8. Športové oblečenie nielen na hory
  9. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť