Plesová sezóna 2012: Originálne šaty

Plesová sezóna 2012: Originálne šaty

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

A už je to opäť tu – plesová sezóna sa opäť rozbieha! Doba, kedy zo seba môžete urobiť princeznú, vziať si vysoké podpätky a užívať si príjemné chvíľky s elegantnými pánmi v smokingu. Zatancovať si valčík, waltz alebo tango, popíjať dobré víno, kto z nás by si nerád aspoň raz za sezónu neužil také chvíľky, že? A preto je vždy dobré mať vo svojom šatníku aspoň jedny dlhé a jedny krátke plesové šaty. Tie sa vám nikdy nestratia!

Luxusné a originálne plesové šaty môžete zo širokej ponuky vyberať na stránkach TamsinLondon.cz . Poďme sa spoločne pozrieť na malú ochunávku z ich novej kolekcie.

Krátke plesové šaty

Krátke plesové šaty sú celkom dôležitou súčasťou šatníka každej ženy. Môžete ich nosiť nielen na plesy či bály, ale tiež ich môžete využiť pre rôzne párty a večierky. Pozor ale na dĺžku týchto šiat. Na bál sa určite veľmi nehodia sexy minišaty pod zadoček, aj keď na párty je to to pravé. My vám tu prinášame troje šaty, s ktorými si na plesoch rozhodne hanbu neurobíte!

Plesová sezóna 2012: Originálne šaty (http://www.modnetrendy.sk)Plesová sezóna 2012: Originálne šaty (http://www.modnetrendy.sk)Plesová sezóna 2012: Originálne šaty (http://www.modnetrendy.sk)

Dlhé plesové šaty

Dlhé plesové šaty sú luxusnejšou záležitosťou. Sú veľmi elegantné a hodia sa pre oficiálny večere. Tieto dlhé šaty z TamsinLondon.cz z vás urobia skutočnú kráľovnú večera.

Plesová sezóna 2012: Originálne šaty (http://www.modnetrendy.sk)Plesová sezóna 2012: Originálne šaty (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: http://www.tamsinlondon.cz/

Štítky: plesové šaty, plesová sezóna, dlhé plesové šaty, krátke plesové šaty, šaty

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie