Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple!

Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple!

Kategórie: Dámske oblečenie

Ako je všeobecne známe, takmer väčšine žien je neustále zima. Problém je v zlom prekrvovaní končatín, v menšom počte svalov, v inom prúdení krvi v tele a v ďalších mnohých okolnostiach. Je teda zrejmé, že telo musíme chrániť, a to najmä v zimnom období. Skvelým „ochrancom“ sú dámske roláky. Vyskúšať môžete tie, ktoré nájdete na internetových stránkach www.in-obleceni.cz . Iste neoľutujete!

Roláky skvele chránia váš krk, ktorý je v tomto chladnom období veľmi náchylný na rôzne ochorenia v podobe nachladnutia, chrípky či inej virózy. IN sú dlhé roláky pod zadok, ktoré sa perfektne hodia k legínam. Dámsky rolák možno ozdobiť opaskom s veľkou sponou, brošňou či jemnou šatkou.

Dámske roláky možno zakúpiť aj bez rukávov. Aj keď by sa mohlo zdať, že sú roláky či svetre bez rukávov v zimnom období úplne zbytočné a nevyužiteľné, nie je tomu tak. Jednoduchým nápadom je obliecť si pod rolák tričko s dlhým rukávom. Ak zvolíte vhodnú farbu, potom iste vytvoríte jedinečný outfit.

22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)

22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: Thinkstock

Štítky: roláky, roláky pre ženy, dámsky rolák, rolák, rolák bez rukávov

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  3. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  4. Veselé farebné gumáky pre radosť
  5. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  6. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  7. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien