Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple!

Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple!

Kategórie: Dámske oblečenie

Ako je všeobecne známe, takmer väčšine žien je neustále zima. Problém je v zlom prekrvovaní končatín, v menšom počte svalov, v inom prúdení krvi v tele a v ďalších mnohých okolnostiach. Je teda zrejmé, že telo musíme chrániť, a to najmä v zimnom období. Skvelým „ochrancom“ sú dámske roláky. Vyskúšať môžete tie, ktoré nájdete na internetových stránkach www.in-obleceni.cz . Iste neoľutujete!

Roláky skvele chránia váš krk, ktorý je v tomto chladnom období veľmi náchylný na rôzne ochorenia v podobe nachladnutia, chrípky či inej virózy. IN sú dlhé roláky pod zadok, ktoré sa perfektne hodia k legínam. Dámsky rolák možno ozdobiť opaskom s veľkou sponou, brošňou či jemnou šatkou.

Dámske roláky možno zakúpiť aj bez rukávov. Aj keď by sa mohlo zdať, že sú roláky či svetre bez rukávov v zimnom období úplne zbytočné a nevyužiteľné, nie je tomu tak. Jednoduchým nápadom je obliecť si pod rolák tričko s dlhým rukávom. Ak zvolíte vhodnú farbu, potom iste vytvoríte jedinečný outfit.

22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk) 22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)

22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)22 Dámske roláky alebo buďte aj na jar v teple! (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.in-obleceni.cz/
foto: Thinkstock

Štítky: roláky, roláky pre ženy, dámsky rolák, rolák, rolák bez rukávov

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie