Marks & Spencer - army štýl

Marks & Spencer - army štýl

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Táto jeseň má dva hlavné trendy, ktoré sú viditeľné v návrhoch kabátov. Najprv je to móda od roku 1960 – aerodynamické tvary, zľahka zvýraznený pás a trochu krátke, no štýlové rukávy. Okrem toho je to námorníckovojenský štýl kabátov – dlhé a tesne priliehajúce k telu. Nechýba opasok a často aj rad kovových gombíkov. Oba tieto hlavné trendy sú viditeľné v kolekciách Marks & Spencer.

Kabáty z M&S, ktoré sú inšpirované módou zo 60tych rokov, prinášajú späť spomienky na Audrey Hepburn, Jackie Kennedyovú a štýl Ingrid Bergman. Kabáty majú ľahké, púdrové farby, príliš krátke rukávy, veľké prišité vrecká a veľké gombíky. Sú vyrobené z ušľachtilých materiálov, ktoré majú vynikajúcu textúru. Takýto kabát vytvára dokonalý a ženský vzhľad. Postačí už len kabelka a topánky. Počas jesene v M&S nájdete v ponuke aj kabáty s vplyvmi z rokov 70tych a 80tych. Druhý trend je pre ženy, ktoré milujú drsnejší spôsob obliekania. Army štýl je stále hitom! Zmenil sa však spôsob interpretácie.

Marks & Spencer - army štýl (http://www.modnetrendy.sk)

V tejto sezóne zlaté gombíky a kovové časti svietia na tmavých materiáloch. Pás podčiarkuje široký opasok a najpopulárnejšia je maxi dĺžka týchto kabátov. K tomu už len topánky ako pre dôstojníkov a poštárska taška.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/…rks-spencer/

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  4. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  5. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom