Baťa ponúka temnú romantiku

Baťa ponúka temnú romantiku

Kategórie: Dámske topánky

Kráčajte aj na jeseň s trendmi! Aktuálna kolekcia značky Baťa ponúka tému temnej romantiky, ktorá sa spája s tmavými odtieňmi, bohatým výberom vysokých opätkov, platforiem a ihličiek, no nezabúda ani na tradičné čierne lodičky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej jesennej sezóny. Vyberte si z ponuky aktuálneho módneho obdobia!

Čierna je praktická a obľúbená na kombinovanie k akémukoľvek outfitu. Tradičná čierna tvorí základ tohtoročnej jesennej kolekcie Baťa, ktorá sa nesie v znamení temnej romantiky. Modely sú zahalené do tmavých farieb, odtieňov sivej a hnedých tónov, oživené zaujímavými patentmi a atraktívnymi detailmi. Dominujú robustné opätky, skryté i priznané platformy, objavujú sa úzke podpätky, ktoré dodávajú nositeľkám punc elegancie a šarmu.

Baťa ponúka temnú romantiku (http://www.modnetrendy.sk)

Robustné opätky ponúkajú stabilitu, vysoké úzke opätky si zamilujú všetky milovníčky gracióznosti. Jesenná kolekcia Baťa však myslí aj na stúpenkyne komfortu a ponúka stredne vysoké opätky či menej centimetrov na celodenné chodenie v pohodlí, no v trendových šľapajach. Charakteristickým prvkom jesenných modelov je lakovaný vzhľad, ktorého inšpirácia v kolekcii Baťa pochádza zo svetových prehliadkových mól. Znakom tejto sezóny je aj hadí vzor. Celovzorované topánky striedajú modely s jemnými hadími detailmi, či už na remienkoch, platformách, širších opätkoch alebo špičkách pohodlných modelov. Nestarnúci zvierací motív nevynechá ani doplnky, kabelky sú výsledkom kombinácie rozličných materiálov.

Typickou jesennou súčasťou je zaoblená špička, ktorá pôsobí nadčasovo a súrodo s remienkom okolo členka, ktorý vystriedal trendový jarný hit remienkov v tvare T. Topánky sa vyznačujú kovovými patentmi a prackami, jednoduchými detailmi v tvare zapínania, mašieľ a riasenia. Téma temnej romance trendovo zodpovedá aktuálnej jesennej sezóne, ktorá je už v predaji!

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC