Čaj v Marks & Spencer

Čaj v Marks & Spencer

Kategórie: Ostatné

Väcšina z nás si jednoducho nevie den predstavit bez šálky čaju. Tento čajový rituál je príjemný a zdravý. Dôležité je ale pit čaj, ktorý je vyrobený z prírodných surovín. Kde ho nájdete? Určite v predajniach Marks & Spencer. Objavíte tu aj klasický čierny čaj zo Srí Lanky. V ponuke nechýbajú rôzne ovocné a bylinkové zmesi a mnoho verzií moderného elixíru mladosti, ktorým je zelený čaj. Každý čaj je zabalený v peknom obale a nechýba na nom logo Fair Trade.

Čaj v Marks & Spencer (http://www.modnetrendy.sk)

Ovocné čaje

Ponuka ovocných čajov z Marks & Spencer je plná farieb a chutí. Neobsahujú kofeín a dokonale uhasia smäd. Sú výborné horúce i v ladovej verzii s kockami ladu a plátkami citrónu. V Marks & Spencer si môžete kúpit ovocný čaj vyrobený zo sušených jahôd a malín, brusnicový s bazou čiernou alebo malinovú zmes s pravou vanilkou.

Zažite zelený

Zelený čaj získava svoju farbu a chut pocas sušenia svojich lístkov po zbere. Vynechaný je proces fermentácie. V Marks & Spencer si môžete kúpit cistý zelený čaj i jeho verziu s jazmínom a citrónom. Všetky samozrejme pochádzajú z ekologického pestovania.

Klasika v šálke

Legenda hovorí, že čierny čaj bol vytvorený náhodou. Listy zeleného čaju boli prepravované plachetnicou do Anglicka. Namočili sa fermentovali. Čierny čaj sa teší velkej oblube. V M&S nájdete tento čaj z najrôznejších kútov sveta.

Bylinkové čaje

Marks & Spencer ponúka nielen tradičné ovocné čaje, ale aj rady čajov, ktoré boli vytvorené na báze bylín. V ponuke sú jednozložkové čaje z mäty, harmanceka a nechýbajú bylinné zmesi. Tie prirodzeným spôsobom zlepšujú náladu a riešia špecifické problémy.

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie