Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop

Kategórie: Tašky a kabelky

Betty Boop – animovaný sexy symbol z 30. rokov. Vzhľad tejto postavičky sa stal tak populárnym, že vznikla aj rovnomenná módna značka ponúkajúca oblečenie, módne doplnky, spodnú bielizeň i bytové doplnky či bábiky pre deti.

My sme sa v tomto článku zamerali predovšetkým na kabelky a peňaženky Betty Boop z najnovšej kolekcie, ktoré vám prináša internetový obchod Fashionshop.cz . Tieto produkty tu môžete nakupovať za skvelé ceny!

Kabelky Betty Boop

Betty Boop vám ponúka najrôznejšie tvary a farebné kombinácie vo svojej novej kolekcii kabeliek, takže si môžete vybrať presne tú, v ktorej sa budete cítiť najkomfortnejšie. Kabelky sú predovšetkým designované postavičkou Betty Boop, trblietkami a výraznými farebnými kombináciami. Navyše ceny týchto kabeliek sa pohybujú už od lákavých 20eur.

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)

Peňaženky Betty Boop

Značka vám ale tiež prináša originálne dlhé peňaženky opäť designované predovšetkým postavičkou Betty Boop. Tieto peňaženky zoženiete vo vyššie spomínanom internetovom obchode za vynikajúce ceny, a to od 20eur!

Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)Rozmarné leto 2012 s módnymi doplnkami Betty Boop (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.fashionshop.cz

Štítky: Betty Boop, kabelky, peňaženky, leto 2012, leto 2012 s Betty Boop, módne doplnky Betty Boop, módne doplnky

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  4. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  5. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  6. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  7. Veselé farebné gumáky pre radosť
  8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie