Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl

Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Patríte medzi ženy, ktoré nerady nosia to, čo ostatní? Máte špeciálne vyvinutý zmysel pre extravaganciu? Potom je pre vás zaiste oblečenie v podobe jednoduchých strihov iste nuda. Extravagantné ženy milujú kombinácie farieb a strihov. Iste vás poteší ponuka letných topov od Tamsis London . Tu nájdete množstvo dámskych topov, ktoré pre vás nudou zaručene nebudú.

Topy sú v letných mesiacoch medzi ženami veľmi obľúbené. Niet divu. Sú pohodlné, dobre sa nosia a hodia sa takmer do každej spoločnosti.

Tento rok sú IN zvieracie motívy. Skvele tak vyzerá top zvaný zebra s čiernymi a bielymi pruhmi. Extravaganciu u tohto topu nájdete aj na rukávoch. Tie sú takzvane netopierie, teda voľne vlajúce. V tomto tope sa iste budete cítiť voľná ako vták a vyhnete sa tak aj poteniu. Skvele sa hodia k legínam alebo k sukni.

Ďalším typom sú topy s obrovskou mašľou, top plný cvokov alebo metalický flitrový top so zvieracou potlačou. Buďte Cool!

Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl (http://www.modnetrendy.sk)Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl (http://www.modnetrendy.sk)Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl (http://www.modnetrendy.sk)Extravagantné topy pre ženy so zmyslom pre štýl (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz
foto: Thinkstock

Štítky: letný top, dámsky top, top, extravagantný top

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  5. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  6. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Jarné kabelky CCC
  10. Čižmy jeseň/zima v CCC