New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra!

New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Silvestrovská párty je síce už dávno za nami, ale tieto párty outfity určite využijete aj počas roka. Chcete nový rok privítať so štýlom, eleganciou, šmrncom a hravosťou? Ste slobodná a chcete na najbližšom večierku nájsť muža svojich snov? Alebo chcete oslniť svojho priateľa a užiť si s ním dokonalé a neopakovateľné chvíle? Kolekcia We love to celebrate od značky New Yorker vás zaiste zaujme a poteší!

Kolekcia ponúka tie najkrajšie módne kúsky pre muža aj ženu! Pre ženy si New Yorker pripravil neodolateľné šaty v najrôznejších farbách a štýloch, trblietavé sukne, lesklé topy a saká, priehľadné blúzky a tiež hlavne množstvo dokonalých módnych doplnkov. Každá žena si určite vyberie!

Muži si môžu vyberať z originálnych košieľ, slušivých vestičiek alebo trendových sák v módnych strihoch. S New Yorker kolekciou navyše svoj ​​„outfit“ môžu povzniesť vďaka doplnkom, ako kravaty, šmrncovné klobúky a ďalšie.

New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)New Yorker 2012: Skvelé párty oblečenie nielen na Silvestra! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj informácií a fotografií: www.newyorker.de

Štítky: New Yorker, silvestrovské oblečenie, silvester 2011, New Yorker oblečenie

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  3. Kúpte si sexy dámske sandálky
  4. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  5. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  6. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  7. Jarné kabelky CCC
  8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  9. Čižmy jeseň/zima v CCC
  10. Veselé farebné gumáky pre radosť