Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné

Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné

Kategórie: Dámske šaty

Nepatríte práve medzi najodvážnejšie typy, ale máte rady módu a eleganciu? Minisukne nie sú nič pre vás? Potom jednoucho voľte dlhé šaty čiže maxišaty. Dĺžka týchto šiat končí u členkov a vy tak máte zaručené, že ani kúsok vašich nôh nebude vidieť. Aj keď by sa na prvý pohľad šaty mohli zdať pre ženy obyčajné, nevzhľadné alebo nepoužiteľné, potom zistíte, že ste na omyle. Na stránkach TamsisLondon nájdete obrovskú ponuku elegantných maxišiat.

Maxišaty veľmi často volia staršie ženy, ktoré sa nimi snažia niečo zakryť. U väčšiny žien ide o zakrytie silnejších nôh, kŕčových žíl, či o zakrytie postavy ako celku. Avšak šaty sú aj ideálne pre ženy so svetlou pokožkou, ktoré sa rýchlo a často dokážu spáliť. Šaty vám tak poskytnú akúsi clonu a slniečko vás tak nemôže natoľko opaľovať ako pri holých nohách.

Tento typ šiat je rovnako ako šaty krátke, čiže mini, rôzne zdobený a strihaný. Neváhajte a kúpte si tiež jedny. Nikdy neviete, kedy sa vám môžu hodiť.

Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné (http://www.modnetrendy.sk)Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné (http://www.modnetrendy.sk)Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné (http://www.modnetrendy.sk)Maxišaty či dlhé šaty sú čarovné (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.tamsinlondon.cz
foto: Thinkstock

Štítky: maxišaty, dámske šaty, šaty, maxi šaty, dlhé šaty

Nejčtenější články

  1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  2. Kúpte si sexy dámske sandálky
  3. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  4. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  5. Veselé farebné gumáky pre radosť
  6. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  7. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
  8. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
  9. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  10. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy