Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy

Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy

Kategórie: Plavky

Letné obdobie plné slniečka a studených nápojov je tu. Ešte nie ste pripravené? Nákup letného oblečenia zďaleka nie je u konca. Možno aj vy sa pýtate: A čo plavky? Sú vaše plavky z minulého roka malé, vyblednuté alebo skrátka out? Pozrite sa do svojich šatníkov a v prípade, že plavky už nevyhovujú vrhnite sa na nákupy. Skvelú ponuku nájdete na webových stránkach luxusnipradlo.cz . Tu okrem krásnych a kvalitných plaviek môžete nakúpiť aj spodnú bielizeň.

Plavky zaručene k horúcim dňom patria, rovnako ako opaľovanie a kúpanie. Hoci väčšina žien volí plavky dvojdielne, potom ani jednodielnym plavkám neodzvonilo. Jednodielne plavky sú volené najmä silnejšími ženami. Dôvod je prostý. Zakryjú vám väčšie bruško a pevne držia prsia. Ženy potom majú pocit bezpečia a istoty. Tento typ plaviek však môžu voliť aj ženy štíhle, ktorým sa skrátka jednodielne plavky páčia alebo nie sú práve odvážnym typom ženy.

Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.luxusnipradlo.cz
foto: luxusnipradlo.cz

Štítky: plavky pre ženy, dámske plavky, jednodielne plavky, plavky

Nejčtenější články

  1. Kúpte si sexy dámske sandálky
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
  4. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
  5. Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top
  6. Jarné kabelky CCC
  7. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
  8. Veselé farebné gumáky pre radosť
  9. Päť tipov na jarné kabátiky
  10. Neviditeľné podprsenky: Šik aj v tope s holým chrbtom