Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy

Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy

Kategórie: Plavky

Letné obdobie plné slniečka a studených nápojov je tu. Ešte nie ste pripravené? Nákup letného oblečenia zďaleka nie je u konca. Možno aj vy sa pýtate: A čo plavky? Sú vaše plavky z minulého roka malé, vyblednuté alebo skrátka out? Pozrite sa do svojich šatníkov a v prípade, že plavky už nevyhovujú vrhnite sa na nákupy. Skvelú ponuku nájdete na webových stránkach luxusnipradlo.cz . Tu okrem krásnych a kvalitných plaviek môžete nakúpiť aj spodnú bielizeň.

Plavky zaručene k horúcim dňom patria, rovnako ako opaľovanie a kúpanie. Hoci väčšina žien volí plavky dvojdielne, potom ani jednodielnym plavkám neodzvonilo. Jednodielne plavky sú volené najmä silnejšími ženami. Dôvod je prostý. Zakryjú vám väčšie bruško a pevne držia prsia. Ženy potom majú pocit bezpečia a istoty. Tento typ plaviek však môžu voliť aj ženy štíhle, ktorým sa skrátka jednodielne plavky páčia alebo nie sú práve odvážnym typom ženy.

Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)Jednodielne plavky pre plnoštíhle aj štíhle ženy (http://www.modnetrendy.sk)

zdroj: http://www.luxusnipradlo.cz
foto: luxusnipradlo.cz

Štítky: plavky pre ženy, dámske plavky, jednodielne plavky, plavky

Nejčtenější články

  1. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
  2. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
  3. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
  4. Čo si vybrať na vianočný večierok?
  5. Kúpte si sexy dámske sandálky
  6. Čižmy jeseň/zima v CCC
  7. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
  8. Jarné kabelky CCC
  9. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
  10. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?