Baťa - leto v polotopánkach

Baťa - leto v polotopánkach

Kategórie: Ostatné

Väčšina pracujúcich pánov si každé ráno obúva poltopánky. Často totiž nemajú na výber. Ani vtedy, keď všetkých bičujú letné horúčavy a najradšej by chodili v priedušných šľapkách či otvorených sandáloch. Našťastie, dnešný svet pozná dômyselné technológie spoločnosti Baťa, ktoré odvádzajú vlhkosť, prispôsobujú sa a zabezpečujú komfort aj počas náročných pracovných dní. Poznáte, ako fungujú?

Stálicou v ponuke spoločnosti Baťa je technológia Climatec, ktorú český výrobca topánok predáva už niekoľko rokov. Základom je špeciálna vložka, vďaka ktorej je odvádzaná vlhkosť. Pánom sa ani v horúčavách nohy nepotia, môžu si tak užívať mimoriadny komfort. Neustála cirkulácia vzduchu vnútri topánok zabraňuje poteniu nôh a nepríjemnému zápachu. Súčasťou výstelky sú aj uhlíkové vlákna, ktoré majú antibakteriálne a protiplesňové účinky. Medzi dôvtipné riešenia patrí tiež Air System Baťa, ktorý odvádza prebytočný vzduch a chôdzou umožňuje vnútornú cirkuláciu.

Štatistiky predaja spoločnosti Baťa hovoria jasnou rečou: Slovenskí muži preferujú šnurovacie poltopánky. Moderné mokasíny, obľúbené v prímorských krajinách, vidieť skôr na nohách seladónov, cestovateľov a módnych fajnšmekrov. Treba však pripustiť, že domáci zákazníci postupne strácajú ostych aj pred týmto typom topánok. Navyše mokasíny od Baťu sú vybavené technológiou Flexible, ktorá sa prispôsobuje anatómii chodidla a zlepšuje celkovú rovnováhu pri chôdzi. Preto sa muži nemusia báť ani celkom rovnej podrážky, navyše mokasíny sú charakteristické ryhovými mriežkami zvyšujúcimi stabilitu podošvy či pätovým vyvažujúcim bodom proti prepadaniu podošvy v pätovej časti.

Základným materiálom pánskej kolekcie Baťa je koža. Považuje sa za najlepší materiál, ktorý poskytuje zákazníkom najväčší komfort a maximálne sa prispôsobuje chodidlu. Popri tradičnom spracovaní je medzi povrchovými úpravami obľúbená brúsená koža i vzhľad použitých materiálov.

Nejčtenější články

 1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
 2. Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!
 3. Detské zimné oblečenie: Funkčnosť a kvalita nadovšetko
 4. Trendy jeseň / zima 2011: Horčicová farba!
 5. Kúpte si sexy dámske sandálky
 6. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
 7. Jarné kabelky CCC
 8. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
 9. Veselé farebné gumáky pre radosť
 10. Čižmy jeseň/zima v CCC