Baťa - leto v polotopánkach

Baťa - leto v polotopánkach

Kategórie: Ostatné

Väčšina pracujúcich pánov si každé ráno obúva poltopánky. Často totiž nemajú na výber. Ani vtedy, keď všetkých bičujú letné horúčavy a najradšej by chodili v priedušných šľapkách či otvorených sandáloch. Našťastie, dnešný svet pozná dômyselné technológie spoločnosti Baťa, ktoré odvádzajú vlhkosť, prispôsobujú sa a zabezpečujú komfort aj počas náročných pracovných dní. Poznáte, ako fungujú?

Stálicou v ponuke spoločnosti Baťa je technológia Climatec, ktorú český výrobca topánok predáva už niekoľko rokov. Základom je špeciálna vložka, vďaka ktorej je odvádzaná vlhkosť. Pánom sa ani v horúčavách nohy nepotia, môžu si tak užívať mimoriadny komfort. Neustála cirkulácia vzduchu vnútri topánok zabraňuje poteniu nôh a nepríjemnému zápachu. Súčasťou výstelky sú aj uhlíkové vlákna, ktoré majú antibakteriálne a protiplesňové účinky. Medzi dôvtipné riešenia patrí tiež Air System Baťa, ktorý odvádza prebytočný vzduch a chôdzou umožňuje vnútornú cirkuláciu.

Štatistiky predaja spoločnosti Baťa hovoria jasnou rečou: Slovenskí muži preferujú šnurovacie poltopánky. Moderné mokasíny, obľúbené v prímorských krajinách, vidieť skôr na nohách seladónov, cestovateľov a módnych fajnšmekrov. Treba však pripustiť, že domáci zákazníci postupne strácajú ostych aj pred týmto typom topánok. Navyše mokasíny od Baťu sú vybavené technológiou Flexible, ktorá sa prispôsobuje anatómii chodidla a zlepšuje celkovú rovnováhu pri chôdzi. Preto sa muži nemusia báť ani celkom rovnej podrážky, navyše mokasíny sú charakteristické ryhovými mriežkami zvyšujúcimi stabilitu podošvy či pätovým vyvažujúcim bodom proti prepadaniu podošvy v pätovej časti.

Základným materiálom pánskej kolekcie Baťa je koža. Považuje sa za najlepší materiál, ktorý poskytuje zákazníkom najväčší komfort a maximálne sa prispôsobuje chodidlu. Popri tradičnom spracovaní je medzi povrchovými úpravami obľúbená brúsená koža i vzhľad použitých materiálov.

Nejčtenější články

 1. Majte prehľad o tom, aké dámske nohavice práve frčia!
 2. Kúpte si sexy dámske sandálky
 3. Dlhé sukne rozvlnia letné dni
 4. Neobyčajné džínsy - roztrhaný vzhľad
 5. Plážová móda. Už máte sarong či tuniku?
 6. Chystáte sa do divadla? Čo na seba?
 7. Veselé farebné gumáky pre radosť
 8. Riflové mámenie: Kúpte si džínsy
 9. Najčastejšie módne chyby plnoštíhlych žien
 10. Letné šaty pre plnoštíhle: Tamsin London napovie